Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522218
LOSOWA GALERIA
Czytanie łączy pokolenia
PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów wszelkie informacje na temat Gminy Polanów można uzyskać poprzez stronę internetową Urzędu Miejskiego w Polanowie www.polanow.pl gdzie znaleźć można potrzebne informacje znajdujące się w zakładce Nasza gmina.
Całodobowo do dyspozycji zainteresowanych informacją turystyczną dostępny jest INFOKIOSK działający przed budynkiem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie przy ul. Wolności 7.
Położenie budynku w centrum miasta zapewnia bardzo dobry kontakt z turystami odwiedzającymi Gminę Polanów.
Dodatkowo Punkt Informacji Turystycznej Polanowa znajduje się w Czytelni biblioteki. W Punkcie znajdują się ogólnodostępne materiały promocyjne, foldery, widokówki, plany miasta oraz ulotki reklamowe. Udostępniamy na miejscu wydawnictwa turystyczne z własnych zbiorów.
Punkt zajmuje się informacją turystyczną nie tylko o samym mieście, ale o całym - integralnie z nim związanym - regionie, przedstawianiem jego walorów krajoznawczych i turystycznych. Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim promujemy nasz region także poprzez tworzenie nowych folderów, map, materiałów reklamowych oraz różnego rodzaju tablic informacyjnych.

Od lipca 2015 r.dystrybuowane są nieodpłatnie nowe publikacje w Punkcie Informacji Turystycznej oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Polanowie  tutaj
 
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski