Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522254
LOSOWA GALERIA
Spotkanie z płetwonurkiem Grzegorzem Pietrzykowskim w bibliotece
Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...".
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
Kolejna grupa mieszkańców z gminy Polanów wie, jak racjonalnie gospodarować domowymi finansami i jak można założyć konto w internecie oraz jak wybrać ofertę ubezpieczeniową?. To efekt kursu, który ukończyli uczestnicy spotkań "O finansach…w bibliotece" prowadzonego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Polanowie.
W projekcie uczestniczyły 3 grupy. Dwie z Polanowa podstawowa i zaawansowana oraz 1 podstawowa z Nacławia. Grupa zaawansowana z Polanowa na zakończenie skorzystała z zaproszenia dyrektora Banku Spółdzielczego w Sławnie Oddział w Polanowie i odwiedziła siedzibę tego banku.  Bardzo miło pogawędziła sobie z Dyrektorem, który zaprezentował ofertę dla Seniorów swojej placówki. Podczas spotkań na zajęciach, omawiano między innymi:
Moduł 1- Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym?
Moduł 2- Bank przez internet
Moduł 3- Lokaty, kredyty i karty - jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową?
Moduł 4- Ubezpieczenia
Moduł 5- Bank centralny a inne banki

Projekt skierowany był do osób powyżej 50 roku życia i realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Krajowym realizatorem projektu była Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt miał na celu: wzrost wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii przez osoby po 50 roku życia - zamieszkałe na terenach wiejskich i w małych miejscowościach.
Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...". Zakończenie projektu "O Finansach w Bibliotece...".
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski