Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522219
LOSOWA GALERIA
Spotkanie z płetwonurkiem Grzegorzem Pietrzykowskim w bibliotece
XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
Po raz kolejny filia biblioteczna w Bukowie i Nacławiu wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Tygodnia Bibliotek. Z tej to okazji filie przygotowały wiele atrakcji dla małych, średnich i dorosłych.
Dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej w Bukowie przygotowano quiz przyrodniczy i konkurs plastyczny „Zabawka ze Skrawka”, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W filii w Nacławiu odbyło się pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelnika. Przeprowadzono również konkurs " Mistrzowie Pięknego Czytania" w kategoriach kl. I -III, i "Mistrz pięknej kolorowanki" dzieci do lat sześciu. Ponadto jak co roku odbyło się spotkanie przy książce z najaktywniejszym dorosłym czytelnikiem filii w Nacławiu. Wręczono im dyplomy i nagrody książkowe. Zakończono również realizację cyklu spotkań edukacyjnych „O finansach… w bibliotece” i wręczono certyfikaty ukończenia kursu. Łącznie w filiach w tygodniu bibliotek wzięło udział ponad 170 osób. Za udział w konkursach wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe, dyplomy i inne pamiątki.
XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bukowie i Nacławiu
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski