Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522204
LOSOWA GALERIA
Spotkania z seniorami w 2012 roku
Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminny w Polanowie realizuje projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego "O Finansach w Bibliotece - IV edycja". Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim. Polega on na prowadzeniu edukacji ekonomicznej osób w wieku 50+ w bibliotekach publicznych. Ogółem w projekcie uczestniczy 98 bibliotek gminnych z 15 województw wybranych w otwartym konkursie. Projekt ma na celu: wzrost wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii osób po 50 roku życia - zamieszkałych na terenach wiejskich i w małych miejscowościach.


W projekcie uczestniczą 3 grupy (2 w Polanowie i 1 w Nacławiu), razem 30 osób. Spotykają się raz w tygodniu na trzgodzinnych zajęciach, na których uczą się między innymi: zakładania kont i dokonywania przelewów przez Internet, bezpiecznego korzystania z kart i bankomatów, jak zarządzać domowymi finansami i racjonalnie planować wydatki i jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet. Kurs prowadzony jest przez bibliotekarzy polanowskiej biblioteki: Darię Kowalik i Romana Giłka. Kursantów podczas zajęć odwiedziła redaktor Radia Koszalin pani Iwona Kilczewska, która przeprowadziła z nimi wywiad. Więcej o samym projekcie na stronie tutaj.
Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece Po raz kolejny o finansach bez tajemnic w polanowskiej bibliotece
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski