Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522226
LOSOWA GALERIA
Ferie zimowe 2015 w bibliotekach
Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
W poniedziałek 11 kwietnia 2016 r. od samego rana biblioteka gościła Zofię Stanecką - autorkę książek dla dzieci znaną z wielu opowiadań, między innymi popularnej wśród małych czytelników serii o "Basi" oraz książeczek z serii "Czytam Sobie".
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych oraz kółko teatralne ze Szkoły Podstawowej w Polanowie. Autorka opowiedziała dzieciom o swojej twórczości, jak wygląda jej codzienna praca i skąd czerpie pomysły. Przedstawiła młodym czytelnikom drogę jaką musi pokonać tekst literacki, aby mógł trafić do nas w formie książki.
Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski