Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522210
LOSOWA GALERIA
Aktywny Senior w Przyjaznej Bibliotece
Wiosenne spotkania z przedszkolakami
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
W dniach 07-08 marca naszą bibliotekę odwiedziło sześć grup przedszkolnych z Przedszkola Gminnego w Polanowie. Dzieci uczestniczyły w zajęcia czytelniczych ph. "Śmieszne wierszyki".
Tym razem maluchy wysłuchały ciepłych i śmiesznych wierszyków Agnieszki Frączek np. „Trutka Marudka”, „Ale heca”, „Ślimak”. Na koniec dużą radość sprawiły dzieciom zagadki, z którymi rewelacyjnie sobie poradziły.
Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami Wiosenne spotkania z przedszkolakami
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski