Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
wtorek, 07 lipca 2020 r. 189 dzień roku
ODWIEDZINY
522247
LOSOWA GALERIA
Grudniowe spotkania z przedszkolakami
„Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie.
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
Dnia 17 lutego 2016 r. filia biblioteczna w Żydowie przeprowadziła zajęcia dla grupy przedszkolnej związane z "Światowym Dniem Kota".
Jest to święto mające podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, a także uwrażliwienie ludzi na często trudny koci los. Podczas zajęć przedszkolaki wysłuchały bajki o przygodach kota Filemona, kolorowały ilustracje, zapoznały się z literaturą o rasach i życiu kotów oraz brały udział w zabawach ruchowych.
„Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie. „Światowy Dzień Kota” w filii bibliotecznej w Żydowie.
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski