Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
sobota, 30 maja 2020 r. 151 dzień roku
ODWIEDZINY
520147
LOSOWA GALERIA
Teatr Duet z Krakowa w bibliotece
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
W ramach ferii 5 lutego 2016 r. polanowska biblioteka zaprosiła Teatr "Duet" z Krakowa, który przedstawił spektakl "Przygody Małpki Miki-Fiki".
Z zaproszenia mogły skorzystać wszystkie dzieci do lat 13.
Uczestnicy z wielką radością oglądali przygody małpki i jej afrykańskich przyjaciół. Mieli okazję towarzyszyć małpce podczas lekcji w szkole, podróży statkiem, misji ratowania lwa. Nie zabrakło nawet przejażdżki na słoniu. Zabawa była wyśmienita!
Zobaczcie fragment tutaj
Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece Teatr Duet z Krakowa w bibliotece
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski