Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
sobota, 30 maja 2020 r. 151 dzień roku
ODWIEDZINY
520154
LOSOWA GALERIA
Tydzień Bibliotek 2014
O finansach w bibliotece - IV edycja
"O finansach… w bibliotece" to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego,dzięki któremu tysiące osób po 50 roku życia zaprzyjaźnia się ze światem finansów w dobie nowoczesnych technologii i Internetu. Podczas szkoleń, jakie organizują dla nich biblioteki publiczne, dowiadują się między innymi: jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu czy jak skutecznie zarządzać domowym budżetem. Do tej pory w przedsięwzięciu wzięło udział 274 biblioteki i blisko 6500 mieszkańców.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie, już po raz drugi - spośród  98 bibliotek w kraju w tej edycji zakwalifikowana została do projektu "O finansach w bibliotece - IV edycja", który jest realizowany przez FRSI we wpsółpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. 
W związku z tym Biblioteka w Polanowie wraz z filiami w Bukowie, Nacławiu i Żydowie przyjmuje zgłoszenia na bezpłatny internetowy kurs edukacji finansowej do 10 lutego 2016 roku.
Więcej informacji i zapisy pod nr tel.- (94)3188500. Zobacz również plakat  tutaj
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski