Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
sobota, 30 maja 2020 r. 151 dzień roku
ODWIEDZINY
520129
LOSOWA GALERIA
Grudniowe spotkania z przedszkolakami
Seniorzy pokonują bariery cyfrowe
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
Od kilku lat Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie stara się systematycznie przybliżać osobom w wieku senioralnym i wykluczonym cyfrowo świat nowych technologii informatycznych.
09 listopada 2015 ruszyła kolejna edycja warsztatów komputerowych pn. "ABC obsługi komputera i Internetu", do której zgłosiło się ok. 50 osób. Uczestników podzielono na trzy grupy - grupę zaawanasowaną, średniozaawansowaną oraz grupę tzw. podstawową. Dwie grupy stanowią osoby, które już wcześniej uczestniczyły w poprzednich edycjach a teraz jeszcze utrwalają i poszerzają swoją wiedzę z zakresu informatycznych technologii. Natomiast jedną grupę stanowią początkujący, stawiający pierwsze kroki w cyfrowym świecie i rozpoczynający przygodę z komputerem. Zajęcia prowadzone są przez pracownika biblioteki w oparciu o własne zasoby dostępne w Bibliotece i platformach edukacyjnych Centrów Kształcenia. Kurs odbywa się w poniedziałki po 2 godziny każda grupa i prowadzony jest przez Panią Darię Kowalik. Warsztaty potrwają do końca marca i obejmować będą następującą tematykę: podstawowe i bardziej zaawansowane funkcje systemu windows i edytora tekstu, obsługę i ustawienia poczty elektronicznej, jak również wykorzystanie Intenetu w komunikacji międzyludzkiej, czy też zapisywanie i przesyłanie plików multimedialnych. Zapraszamy również do sięgania po książki do nauki obsługi komputera w naszej bibliotece, które zostały zakupione specjalnie z myślą o Seniorach.
Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe Seniorzy pokonują bariery cyfrowe
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski