Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
sobota, 30 maja 2020 r. 151 dzień roku
ODWIEDZINY
520172
LOSOWA GALERIA
Latarnicy Polski Cyfrowej – szkolenie w Bibliotece
Spotkanie kulinarne w bibliotece
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
16 grudnia 2015 w polanowskiej bibliotece odbyło się spotkanie kulinarne dla Seniorów z Anną Balcerzak mieszkanką Brzeżna Szlacheckiego region Kaszub. Pani Anna napisała niezwykłą książkę kucharską "Potrawy stare i współczesne na każdą okazję", w której zebrała wszystkie stworzone przez siebie przepisy kuchni kaszubskiej i myśliwskiej. Przepisy zawarte w książce są sprawdzone, łatwe do wykonania i dostosowane do współczesnych realiów.
Licznie zebrani Seniorzy bardzo chętnie zadawali pytania, na które Pani Anna udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Spotkanie umiliła degustacja przepysznych ciast, które upiekła autorka książki. W spotkaniu uczestniczył Starosta Koszaliński Dariusz Kalinowski, który złożył wszystkim życzenia świąteczne, a na ręce dyrektora biblioteki przekazał symboliczną, świąteczną bombkę. Po spotkaniu można było kupić książkę z autografem autorki.
Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece Spotkanie kulinarne w bibliotece
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski