Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
sobota, 30 maja 2020 r. 151 dzień roku
ODWIEDZINY
520079
LOSOWA GALERIA
Ferie zimowe 2015 w bibliotekach
Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
Grafologia to dziedzina psychologii, która zajmuje się ustalaniem związków między charakterem pisma a osobowością jego autora. Czasem stosowana jest m.in. w kryminalistyce i psychologii sądowej do sporządzenia portretu psychologicznego przestępcy.
2 grudnia 2015 w polanowskiej bibliotece odbyło się spotkanie Seniorów z grafologami Katarzyną i Sławomirem Bułka z Białogardu. Podczas wykładu dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy na temat pisma odręcznego. Między innymi tego, że w analizie osobowości na podstawie pisma ważne są nie tylko pochyłość, rozmiar i kształt poszczególnych liter, ale również odstępy między wyrazami, wielkość marginesów, nacisk długopisu lub ołówka na papier, a nawet sposób stawiania kropki nad literą "i". Grafolog na podstawie wyglądu pisma odręcznego jest w stanie określić ponad 5000 różnych cech charakteru człowieka. W spotkaniu uczestniczyło 30 osób.
Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami Co pismo mówi o twoim charakterze – spotkanie z grafologami
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski