Serwis Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu
końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Polityka Cookies.
Zamknij komunikat
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie
sobota, 30 maja 2020 r. 151 dzień roku
ODWIEDZINY
520095
LOSOWA GALERIA
Czytanie łączy pokolenia
Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie
  • Treść wiadomości
  • Zdjęcia
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, przyjaciel i powiernik dziecięcych sekretów oraz niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś.
Dlatego też z okazji tego święta filia biblioteczna w Żydowie zorganizowała ,,Światowy Dzień Pluszowego Misia".
Na spotkanie biblioteczne zostały zaproszone dzieci z grupy przedszkolnej i klasy pierwszej szkoły podstawowej w Żydowie wraz ze swoimi przytulankami. Dzieci usłyszały bajkę pt. "Smaczne misie", z radością opowiadały o swoich ulubionych pluszakach, degustowały "misiowy przysmak" oraz brały udział w zabawach plastycznych i ruchowych. Na zakończenie obejrzały wystawkę pluszaków i książek o misiach.
Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie Pluszowy Miś w filii bibliotecznej w Żydowie
Cofnij Drukuj Włącz/wyłącz stopkę dokumentu
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013
© 2012 - 2020 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Polanów - CMS by Krzysztof Szypulski